Doprava zdarma nad 900 Kč!

Návod jak resetovat iPhone: Poradíme Vám jak na vynucené restartování iPhone

I Vám se už stala situace, kdy Váš iPhone nereaguje na dotek, zamrzl či nepracuje tak jako za běžných okolností?

Pokud ano, tak prvním způsobem, jak můžete situaci řešit, je klasické vypnutí/zapnutí zařízení.

V případě, že iPhone nereaguje ani na tento úkon, tak řešením situace je přimět iPhone aby se restartoval a po tomto úkonu by měl opět fungovat bez problémů.

Upozornění: Potřebné kroky vedoucí k vynucenému restartu zařízení závisí na tom, jaký model iPhonu vlastníte.

Pro správnou identifikaci modelu Vašeho iPhonu Vám poslouží následující odkaz: https://support.apple.com/cs-cs/HT201296

Pokud nastane situace, při které nepomůže ani vypnutí/zapnutí zařízení ani vynucený restart iPhonu tak se zkuste obrátit na webovou stránku podpory pro iPhone: https://support.apple.com/iphone

Vynucený restart zařízení iPhone, který disponuje Face ID

Pokud potřebujete provést vynucený restart na iPhone X, iPhone XS, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 12 nebo iPhone 13 tak postup je následující:

Stiskněte a rychle pusťte tlačítko zvýšení hlasitosti, stiskněte a rychle pusťte tlačítko snížení hlasitosti a hned poté stiskněte a držte boční tlačítko uspání/probuzení iPhonu. Tlačítko držte stisknuté, dokud se zobrazí logo Apple. Potom můžete tlačítko pustit

Vynucený restart zařízení iPhone 8 a iPhone SE (druhé generace)

Stiskněte a rychle pusťte tlačítko zvýšení hlasitosti, stiskněte a rychle pusťte tlačítko snížení hlasitosti a hned poté stiskněte a držte boční tlačítko uspání/probuzení iPhonu. Tlačítko držte stisknuté, dokud se zobrazí logo Apple. Potom můžete tlačítko pustit.

Vynucený restart zařízení iPhone 7

Současně stiskněte a podržte tlačítko snížení hlasitosti a boční tlačítko uspání/probuzení iPhonu. Obě tlačítka držte stisknutá, dokud se zobrazí logo Apple. Potom můžete obě tlačítka pustit.

Vynucený restart zařízení iPhone 6S a iPhone SE (první generace)

Současně stiskněte a podržte tlačítka uspání/probuzení iPhonu a „Home button“ (domovské tlačítko zařízení). Obě tlačítka držte stisknutá, dokud se zobrazí logo Apple. Potom můžete obě tlačítka pustit.

Slevový kupón “BLOGUJEME” na -5% u nás v BHcase

BHcase