Doprava zdarma nad 900 Kč!

Jak ztišit nebo vypnout notifikace na hodinkách Apple Watch

Jednou z mnoha perfektních funkcí hodinek Apple Watch je jejich shopnost zůstat ve spojení s Vašimi notifikacemi nebo upozorněními i bez toho, aniž byste museli mít iPhone stále v ruce nebo v kapse.

Pokud je Váš iPhone odemčený tak budete upozornění dostávat na iPhone. Ne na hodinkách Apple Watch. Pokud ale máte iPhone zamčený nebo uspaný tak na hodinkách Apple Watch upozornění dostávat budete. Samozřejmě pokud hodinky nemáte uzamčeny Vaším přístupovým kódem.

S hodinkami Apple Watch máte všechna svá upozornění stále po ruce. Co ale dělat v případě, že si nepřejete, aby Vám stále chodila upozornění z různých aplikací? Povíme Vám jednoduchý způsob, jak si přizpůsobit přijímání upozornění přímo na hodinkách Apple Watch.

Můžete si vybrat, zda si přejete upozornění přidat do Souhrnu upozornění na svém iPhone. Můžete je ztlumit na hodinu nebo i na zbytek dne. Nebo máte možnost je také zcela vypnout pro konkrétní aplikaci.

Zvednutím zápěstí hodinky probudíte a potažením prstu dolů z horní části obrazovky zobrazíte Centrum upozornění. Zatáhněte za prst doleva. Po upozornění a následně klikněte na tlačítko Více (tři tečky).
V závislosti na aplikaci se Vám zobrazí všechny nebo některé z následujících možností:
Ztlumit na 1 hod., ztlumit na dnes, přidat do souhrnu, vypnout časovou citlivost, vypnout.

Pokud byste chtěli vrátit nebo změnit nastavení upozornění Apple Watch pro konkrétní aplikace, tak si otevřete na svém iPhone aplikaci Watch a potom klepněte na kartu Moje hodinky. Klikněte na Upozornění a zobrazí se Vám seznam aplikací, ve kterých si můžete upravovat jejich individuální nastavení upozornění.

Zdroj: macrumors

BHcase